Сільський голова

Чопко Семен Федорович

Пришкільний заклад відпочинку \"Капітошка\". Екскурсія до Куп\

13 червня наш заклад відпочинку відвідав Куп'янський краєзнавчий музей.

Краєзнавчий музей — місце, де зустрічаються сьогодення і минуле. Коли проходиш по його залах, то відчуваєш, як дух різних часів наповнює тебе.
Екскурсія в краєзнавчому музеї почалася з доісторичних експонатів. Це знаряддя праці первісної людини, витвори якнайдавнішого мистецтва, зброя і багато що інше.
   Значну цінність становить  експозиція «Друга світова війна». Тут можна побачити те, до чого, здається, не повинне було прагнути людство: знаряддя, призначені для масового вбивства.
   Сучасні експозиції радують око. У всьому своєму різноманітті представлені шедеври народних ремесел, роботи фотохудожників, скульпторів, живописців — всіх тих, кого повною мірою можна назвати творцями історії.

Альбом: Пришкільний заклад відпочинку "Капітошка". Екскурсія до Куп'янського краєзнавчого музею. Альбом: Пришкільний заклад відпочинку "Капітошка". Екскурсія до Куп'янського краєзнавчого музею. Альбом: Пришкільний заклад відпочинку "Капітошка". Екскурсія до Куп'янського краєзнавчого музею.
Web-адреса: lisnastinka-zosh.kupyansk.info/news/id/10729 | Переглядів: 23Дата публікації: 18:04 16.06.2017
Подій не заплановано
Декларування доходів